Specyfika pisma internetowego „Stoner Polski ” polega na tym, że publikujemy treści często odbiegające od standardów (w tym również edytorskich) panujących na rynku literacko-artystycznym. Teksty, które serwujemy bywają dla naszego zespołu korektorskiego niejednokrotnie prawdziwym wyzwaniem. Basia wychodziła z tych tekstowych potyczek za każdym razem zwycięsko. Jej podejście łączy w sobie dwie ultraistotne w tej dziedzinie cechy – rzetelność oraz umiejętność wyczucia stylu czy konwencji tekstu. Z całego serca polecamy usługi korektorskie Basi!

– STONER POLSKI

Basia jest naprawdę profesjonalną osobą. Często edytowała moje prace zaliczeniowe, a także pracę magisterską. Posiada zarówno umysł logiczny, dzięki któremu dostrzega błędy kompozycyjne, jak i zmysł humanisty. Z czystym sumieniem mogę polecić tę pracowitą, gorliwą, ambitną oraz sympatyczną osobę.

– KAROLINA WALATEK

Współpracowaliśmy z Basią jako redakcja kwartalnika KONTENT przy kilku numerach i była to bardzo udana współpraca. Basia nie tylko dostosowała się do naszego, co tu dużo mówić, pospiesznego trybu pracy, wykonując wszystko w odpowiednich (i zwykle niedługich terminach), ale także z dużym profesjonalizmem podeszła do skomplikowanej współpracy na linii autor_ka tekstu-redaktor_ka-korektorka. Pracowała nad tekstami krytycznoliterackimi oraz prozatorskimi, co wymagało od niej zastosowania zasadniczo dwóch różnych sposobów pracy, z czym dawała sobie radę świetnie. Ach, i oczywiście – teksty od Basi zawsze wracały bezbłędne!

– KONTENT